Pravidla

  • Bude se hrát takto – budou dva zápasy na různých mapách, které se nebudou měnit, třetí mapa bude v záloze pro případ, že to skončí remízou. Kolo na mapě bude trvat 10 minut bez omezení bodů. Pro tabulku se budou počítat body takto: za vítězství bude 1 bod (za každou mapu) například: v první mapě prohrajete, ve druhé vyhrajete a ve třetí opět vyhrajete, to znamená, že vaše skóre je 2 pro vítěze 1 pro poraženého. Dále se bude zaznamenávat dosažené skóre na mapě, na konci se to vše sečte a dá do tabulky. Po skončení turnaje se vše vyhodnotí a všichni hráči budou uvedeni v tabulce i se svým skóre. V případě shodného výsledku bodů bude rozhodovat právě dosažené skóre.
  •  Ve hře bude omezení na zbraně (necháme aktivní jednu nebo dvě zbraně) a budou vyřazeny perky. Z doplňkové výbavy budete mít k dispozici pouze granát.
  • Na turnaji bude přítomen rozhodčí, který odstartuje zápas tím, že Vám napíše START. Do té doby budete muset zůstat na spawn pointu. Pokud bude připojování hráčů trvat déle mapa se restartuje (nepřijdete tím o drahocenný čas). V případě, že se rozeběhnete dříve, než začne hra, rozhodčí restartuje mapu. Na podruhé bude hráč diskvalifikován z celého zápasu a výhru má automaticky soupeř.
  • Za jakýkoliv cheat dostanete automaticky ban na všechny naše servery.
  • Podle toho kolik se přihlásí hráčů, dohodne se rozvrh turnaje. Turnaj začne ve chvíli, kdy potvrdí účast alespoň 10 hráčů. Pro potvrzení se zaregistrujte na naše fórum https://ghostsoldier.forumn.net a napište příspěvek do určené sekce. Potom napište mail na ghostsoldier@seznam.cz budeme Vás touto cestou informovat o změnách a pošleme Vám heslo na server (nebude zveřejněno, aby nebyl narušen turnaj). Hráči musí mít staženy mapy i mód předem (nebude se zdržovat stahováním při zápase). Hráč, který nebude mít toto staženo předem, bude diskvalifikován a zápas vyhrává automaticky soupeř. Je zakázáno ostatním účastníkům turnaje připojovat se na server v čase, kdy hraje turnaj jiná dvojce nebo team. 
  • Pokud se hráč nedostaví na zápas v dohodnutém termínu, vyhrává soupeř.
  • Pokud bude přihlášeno dost hráčů, můžeme uspořádat i turnaj dvojic.
  • Výsledky budou průběžně uvedeny na našich stránkách.